Правила та умови використання сайту

Ця Публічна оферта, надалі – «Оферта», є офіційною публічною пропозицією, про придбання товарів та/або послуг «ФОП Лепкова Ірина Георгіївна» та залучених ним третіх осіб (надалі – «Компанія») та Партнерів, адресованою необмеженому колу осіб, до яких звертається інтернет-сайт за адресою: www.PaperMints.com.ua, надалі – «Сайт».

Продукция PaperMints производится в Японии и распространяется по всему миру.
Капсулы, пластины и спрей PaperMints® обычно продаются и запатентованы как безрецептурные импульсные продукты в аптеках более чем 35 стран. Это не лекарства, а уникальные для потребителей освежители дыхания.
Каждый четвёртый человек страдает халитозом (неприятным запахом изо рта).
В нашем магазине есть уникальные решения этой проблемы. Мы на рынке Украины с 2017 года.

1. Загальні положення

1.1. Цей договір є договором публічної оферти (відповідно до ст. Ст. 633, 641 і гл. 63 Цивільного кодексу України), його умови однакові для всіх покупців незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа – підприємець).

1.2. У разі прийняття умов цього договору, тобто публічної оферти Інтернет-магазину, користувач стає Покупцем.
2. Терміни та визначення

2.1. Інтернет-магазин заснован відповідно до Законодавства України, розміщен в мережі Інтернет за вищевказанною адресою.

2.2.Товар – опублікований на сайті Інтернет-магазину перелік товарів.

2.3. Покупець – фізична особа, яка досягла вісімнадцятирічного віку, яка отримує інформацію від Інтернет-магазину, яка розміщує замовлення на пошук, комплектацію та резервування Товарів, які представлені на сайті Інтернет-магазину, для цілей не пов’язаних із здійсненням підприємницької діяльності, чи юридична особа / фізична особа-підприємець.

2.4. Замовлення – оформлена і розміщена заявка Покупця, адресована Інтернет-магазину, на пошук, комплектацію та резервування Товарів, для подальшого їх викупу Покупцем.

2.5. Сайт – сукупність сторінок, доступ до яких здійснюється за допомогою веб-браузера, і програмних модулів, об’єднаних єдиною системою управління, розташованих в мережі Інтернет, і містить всі ознаки публічної оферти з пошуку, комплектації і резервування Товарів обраних Покупцем на сайті.
3. Предмет договору

3.1. Цей договір визначає порядок взаємодії та умови надання Інтернет-магазином послуг Покупцеві, грунтуючись на його прагненні, бажанні і можливості скористатися послугами пошуку, комплектації і резервування Товарів, а також на прагненні Інтернет-магазину надати Покупцеві потрібну йому інформацію, знайти і укомплектувати Товари згідно Замовлення покупця, і зарезервувати їх для подальшого придбання Покупцем.

3.2. Інтернет-магазин надає Покупцеві наступну послугу: пошук, комплектація і резервування Товарів на підставі Замовлення, оформленого Покупцем на Сайті і підтвердженого Інтернет-магазином.

3.3. Інтернет-магазин здійснює продаж і доставку Товарів за допомогою кур’єрських служб доставки, зазначених на сайті інтернет-магазину на підставі заявок Покупців, залишених на Сайті і підтверджених Інтернет-магазином. Зазначені на Сайті ціни на Товари включають в себе вартість послуг пошуку, комплектації і резервування.

3.4. Покупець погоджується з умовами цього договору в момент оформлення Замовлення шляхом натискання на кнопку оплати, що виражає підтвердження Покупця про прочитання тексту цього договору і згоду з його умовами. Надалі заперечення від Покупця щодо надання таким чином своєї згоди позбавляє Інтернет-магазин від будь-якого роду відповідальності за невиконання умов цього договору і залишає право Інтернет-магазину скасувати Замовлення в односторонньому порядку.

3.5. Покупець оформляє Замовлення на Сайті самостійно, шляхом додавання обраних Товарів в віртуальну корзину і натискаючи кнопку оплати.

3.6. Покупець набуває Товари, зазначені в розміщеному на Сайті замовленні, а також оплачує послуги Інтернет-магазину на умовах узгоджених сторонами в підтвердженому Інтернет-магазином замовленні Покупця на умовах передоплати на рахунок Інтернет-магазину через платіжні системи, наприклад через систему Liqpay.

3.7. Загальна вартість Замовлення, що включає повну вартість Товарів і послуг Інтернет-магазину, що підлягає оплаті, вказується на Сайті при оформленні і в момент розміщення Замовлення.
4. Інформація про товари

4.1 Відомості про товар мають інформаційний характер. В них можуть бути внесені будь-які зміни без будь-якого попереднього повідомлення Покупців і Відвідувачів сайту.

4.2 Супроводжуючі Товар фотографії є простими ілюстраціями до нього і можуть відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду Товару. Супроводжуючі Товар описи / характеристики не претендують на вичерпну інформативність. Для уточнення інформації по Товару Покупець може звернутися в Службу підтримки.

4.3 Інтернет-магазин залишає за собою право розширювати і скорочувати товарну пропозицію на Сайті, регулювати доступ до покупки будь-яких товарів, а також призупинити або припинити продаж будь-яких товарів на свій власний розсуд.
5. Обробка замовлень

5.1 Замовлення приймаються через вищевказанний сайт.

5.2 Замовлення буде опрацьовано та відправлено настуного робочого дня. Покупець може отримувати повідомлення про відправку замовлення або його доставку від компанії, що спеціалізується на доставці вантажів.
6. Оплата та доставка

6.1 Ціна товару вказується в каталозі і може бути змінена Продавцем в односторонньому порядку, при цьому ціна на замовлений Покупцем Товар зміні не підлягає. Вартість доставки в Інтернет-магазині не вказується, оскільки залежить від діючих тарифів транспортної компанії (перевізника).

6.2 Оплата Товару здійснюється в національній валюті України – гривні. Покупець сплачує Замовлення будь-яким зручним йому способом, запропонованим інтернет-магазином.

6.3 Загальний термін доставки товару складається з терміну обробки Замовлення і терміну доставки. Термін обробки Замовлення – до двох робочих днів. Термін доставки Замовлення залежить від обраного способу доставки (доставка транспортною компанією по Україні, самостійне вивезення Покупцем з магазину Продавця або кур’єрська доставка транспортною компанією, що спеціалізується на доставці) і географічного розташування Покупця.

6.4 Після відправлення Замовлення Транспортною компанією, Покупцю повідомляється номер транспортної накладної (ТТН) за допомогою смс-повідомлення на номер мобільного телефону Отримувача.

6.5 Покупець розуміє про можливість виникнення ситуації, при якій на доставку буде потрібно більше 2 робочих днів або доставка буде взагалі тимчасово неможлива. При цьому Інтернет магазин не приймає на себе жодних зобов’язань з відшкодування будь-яких збитків Користувача, пов’язаних з несвоєчасною поставкою замовлення.

6.6 У разі якщо Товар доставляється до Покупця через транспортну компанію, то відповідальність за збереження Товару після його прийняття, під час перевезення і до видачі Покупцеві несе транспортна компанія (перевізник).

6.7 При отриманні замовлення Користувач повинен перевірити кількість і якість товару. Претензії щодо некомплектності або відсутності будь-якого товару після того, як Користувач отримав замовлення, не розглядаються.

6.8 Покупець несе повну відповідальність за своєчасне отримання та оплату доставки замовлення перевізником, якщо інші умови не визначені при оформленні Замовлення.

6.9 Компанія може проводити акції / заходи і дарувати покупцям подарунки на свій розсуд. Приклади таких заходів: 3 + 1, 5 + 2, 10 + 1 і т.д. У подарунок йде самий дешовий продукт кошика (замовлення). Даний додатковий продукт не вноситься в чек. Покупець завжди має право відмовитися від такого подарунка.
7. Гарантійні умови та правила обміну / повернення товару

Гарантійні умови та правила обміну / повернення товару регламентуються Законом України «Про Захист прав споживачів».

7.1 Покупець має право обміняти куплений Товар належної якості, якщо він не підійшов за формою, габаритами, кольором або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням, протягом 14 днів, не враховуючи день покупки. Обмін Товару належної якості проводиться, якщо Товар не був у використанні, і якщо збережено його товарний вигляд, упаковка, споживчі властивості, пломби, ярлики.

7.2 Замовник не вправі відмовитися від товару належної якості, що має індивідуально-визначені властивості, якщо зазначений товар може бути використаний виключно Замовником, який його придбав, (в т.ч. не стандартні (по бажанню Замовника) розміри, нанесення власних зображень на продукцію, тощо). Підтвердженням того, що річ має індивідуально-визначені властивості, є відмінність розмірів товару та інших характеристик від зазначених в інтернет-магазині.

7.3 При отриманні Товару неналежної якості Покупець має право вимагати заміни не якісного Товару на якісний. Продавець, у разі обґрунтованих претензій щодо якості Товару, задовольняє вимогу Покупця протягом десяти днів від дати пред’явлення Покупцем письмової претензії на вказану на сайті електронну адресу. Претензії необхідно пред’явити не пізніше 14 днів після отримання Замовлення Покупцем.

7.4 При відмові Покупця від Товару належної якості Продавець компенсує йому грошову суму, сплачену за Товар, за вирахуванням суми витрат, пов’язаних з доставкою Товару.

7.5 Повернення товару, у випадках, передбачених законом та цією Угодою, здійснюється власними силами ФОП відповідно до умов повернення замовленого товару, або із залученням третіх осіб (перевізника).
8. Відмова від відповідальності

Будь-яка інформація, розміщена на цьому веб-сайті, призначена тільки для вільного вивчення користувачами сайту. Наша команда докладає всіх зусиль для того, щоб надати на цьому сайті достовірну та корисну інформацію, яка відповідає на питання користувачів сайту. Але при цьому ми не виключаємо можливості помилок на сайті.

На цьому сайті, як і на будь-якому іншому, можуть перебувати посилання на сторонні сайти. Знаходження таких посилань на нашому сайті несе довідковий характер. Це не означає, що ми згодні або не згодні в тій чи іншій мірі з вмістом сторонніх сайтів. Ми ні в якому разі не несемо відповідальності за зміст цих сайтів і за зміни, які на них відбуваються. Так само ми не несемо відповідальності за завдану шкоду, яка могла отримати користувач за відвідування сторонніх сайтів.

Ми не несемо відповідальності за те, що людина, яка купує наші товари, доб’ється таких же результатів, як і інші люди, які придбали наші товари чи послуги. Досягнення тих чи інших результатів і поставлених цілей залежить в цілому від самої людини. Ми не будемо за вас розвиватися, вчити іноземні мови, складати ваш бізнес план і т.д. Ми не несемо відповідальності за всі хороші або погані відгуки, які залишають люди в інтернеті на різних інтернет ресурсах.
Всі відгуки на даному сайті є лише заявами конкретних людей, які дали дозвіл на їх публікацію.
9. Захист персональних даних

На виконання умов Закону України «Про захист персональних даних» Попупець повинен знати, що:

9.1. Володільцем та розпорядником персональних даних є Компанія.

9.2. Персональні дані покупців обробляються з метою надання Послуг, маркетингових відносин, рекламних відносин, податкових відносин та відносин у сфері бухгалтерського обліку.

9.3. З метою обробки персональних даних, яка вказана ваще, можуть оброблятися ім’я, прізвище, по батькові, паспортні дані, контактний номер телефону, адреса електронної пошти, реєстраційний номер облікової картки платника податків, рід занять, професія, анкетні дані, адреса реєстрації, історія покупок.

9.4. З персональними даними будуть вчинятися наступні дії: збирання, накопичення, зберігання, адаптування, зміна, поновлення, використання і поширення (розповсюдження, реалізація, передача), знеособлення, знищення персональних даних.

9.5. Персональні дані покупців без отримання від них окремої згоди та/або повідомлення їх можуть бути передані третім особам для здійснення мети, яка вказана у п. 9.2. цієї Оферти. Окрім того, передача третім особам персональних даних Учасників без згоди суб’єкта персональних даних або уповноваженої ним особи дозволяється у випадках, визначених Законом України «Про захист персональних даних», і лише (якщо це необхідно) в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та прав людини.

9.6. Персональні дані Учасників будуть оброблятися з моменту їх отримання та протягом всієї діяльності Компанії, після чого вони будуть знищені Компанією у зв’язку із закінченням строку зберігання персональних даних. Персональні дані Учасників будуть зберігатися протягом терміну, який передбачено законодавством України для виконання мети, яка вказана у п. 9.2. цієї Оферти, після чого вони будуть знищені у зв’язку із закінченням строку зберігання персональних даних.

9.7. Покупці можуть відкликати згоду на обробку своїх персональних даних письмово надіславши Компанії запит, але при цьому втрачають право на отримання Послуги.

9.8. Покупці володіють всіма правами, передбаченими статтею 8 Закону України «Про захист персональних даних».

9.9. Отримуючи Послуги, кожен покупець надає згоду Компанії на обробку його персональних даних в об’ємі та на умовах, які вказані вище.
Покупці мають право на отримання товарів та послуг тільки у випадку, якщо ними було дотримано всі вимоги цієї Оферти.

Інформування здійснюється в порядку, передбаченому цієїю Офертою.

У випадку виникнення ситуації, що допускає неоднозначне тлумачення цієї Оферти та/або питань, не урегульованих нею, остаточне рішення приймається Компанією відповідно до вимог чинного законодавства України. При цьому рішення Компанії є остаточним і не підлягає оскарженню.

Оферта затверджена Компанією та діє протягом тривалості надання Послуг.

ФОП Лепкова І.Г.
Україна, м. Київ
067 209 51 11 моб, Viber, WhatsApp, Telegram
email: papermints@paperminys.com.ua

На головну
Call Now Button